LimeSurvey Sync (7.x-3.1) - en to eo translation catalogue (49 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Reset to defaults
eo: Restarigu la defaŭltojn

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Closed
eo: Fermita

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Settings
eo: Agordoj

en: edit
eo: redakti

en: Field
eo: Kampo

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: Open
eo: Malfermu

en: Unknown
eo: Nekonata

en: User
eo: Uzanto

en: Question
eo: Demando

en: All
eo: Ĉiuj

en: Drupal
eo: Drupalo

en: Up to date
eo: Ĝisdata

en: Custom
eo: Propra

en: Comment
eo: Komento

en: Table
eo: Tabelo

en: Other
eo: Alia

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: You have to specify a valid date.
eo: Vi devas enmeti validan daton.

en: Full
eo: Kompleta

en: Leave blank for %anonymous.
eo: Lasu malplena por %anonymous.

en: Revert
eo: Malfari

en: Revisions for %title
eo: Revizioj por %title

en: revert
eo: malfari

en: Revision
eo: Revizio

en: current revision
eo: aktuala revizio

en: !name field is required.
eo: La kampo !name estas nepra.

en: @count hours
eo: @count horoj

en: @type: updated %title.
eo: @type: ĝisdatigita %title.

en: @type: added %title.
eo: @type: aldonita %title.

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
eo: La datumbaza tipo kiun viaj datumoj de @drupal konserviĝos.

en: Copy of the revision from %date.
eo: Kopio de la revizio de %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
eo: @type %title estis malfarita reen al la revizio je %revision-date

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
eo: Revizio je %revision-date de @type %title estas forigita.

en: The file %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the file's permissions to be non-writable.
eo: La dosiero %file ne estas protektita kontraŭ modifoj kaj tiel estas sekureca risko. Vi devas ŝanĝi la permesojn de la dosiero por ke ĝi estu nemodifebla.

en: Admin info
eo: Administranta informo
