LimeSurvey Sync (7.x-3.1) - en to eu translation catalogue (62 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Reset to defaults
eu: Berrezarri lehenespenak

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Group
eu: Taldea

en: Closed
eu: Itxita

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Response
eu: Erantzun

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: edit
eu: editatu

en: Field
eu: Eremua

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Open
eu: Ireki

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Question
eu: Galdera

en: All
eu: Guztiak

en: Up to date
eu: Eguneratua dago.

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Warning
eu: Kontuz

en: Table
eu: Taula

en: Other
eu: Bestea

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: You have to specify a valid date.
eu: Data baliogarri bat zehaztu behar duzu.

en: Full
eu: Osoa

en: Leave blank for %anonymous.
eu: Hutsik utzi %anonymous -rentzat.

en: Empty
eu: Hutsik

en: Not available
eu: Ez dago erabilgarri

en: or
eu: edo

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: revert
eu: leheneratu

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: current revision
eu: Uneko berrikuspena

en: Completed
eu: Osatuta

en: width
eu: zabalera

en: height
eu: altuera

en: !name field is required.
eu: !name eremua beharrezkoa da.

en: Form
eu: Formularioa

en: @count hours
eu: @count ordu

en: Participants
eu: Partehartzaileak

en: Available
eu: Gaituta

en: empty
eu: hutsik

en: @type: updated %title.
eu: @type: %title eguneratuta.

en: @type: added %title.
eu: @type: %title gehituta.

en: IP address
eu: IP helbideak

en: Yes/No
eu: Bai/Ez

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
eu: Zure @drupal-en datuak gordeko dituen datu-basearen mota.

en: The file %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the file's permissions to be non-writable.
eu: %file fitxategia ez dago aldaketen kontra babestuta, honek segurtasun arazoa suposatzen du. Fitxategiaren gaineko baimenak aldatu beharko zenituzke idatzgaitza bihur dadin.

en: Database is encoded in UTF-8
eu: UTF-8 erabiliz kodetuta dago datubasea

en: @driver_name settings
eu: @driver_name ezarpenak

en: Database file
eu: Datu base fitxategia

en: Admin info
eu: Kudeatzailearen informazioa
