LimeSurvey Sync (7.x-3.0) - en to gu translation catalogue (35 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Reset to defaults
gu: ફરીથી મૂળ સ્વરૂપ મા લાવો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Group
gu: સમૂહ

en: Closed
gu: બંધ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Save
gu: સાચવો

en: Help
gu: મદદ

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Up to date
gu: અધતિત

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Other
gu: અન્ય

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Not available
gu: ઉપલબ્ધ નથી

en: or
gu: અથવા

en: width
gu: પહોળાઈ

en: height
gu: ઊંચાઈ

en: @count hours
gu: @count કલાકો

en: IP address
gu: IP સરનામું

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
gu: સંગ્રહ સ્થાન નો પ્રકાર કે જેમા તમારી દ્રુપલ માહિતી નો સંચય થશે.
