LimeSurvey Sync (7.x-3.1) - en to ka translation catalogue (38 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Reset to defaults
ka: ნაგულისხმევზე დაბრუნება

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Closed
ka: დახურულია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Field
ka: ველი

en: Help
ka: დახმარება

en: Open
ka: ღია

en: Unknown
ka: უცნობი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Question
ka: შეკითხვა

en: All
ka: ყველა

en: Up to date
ka: განახლებულია

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Table
ka: ცხრილი

en: Other
ka: სხვა

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Full
ka: სრული

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Empty
ka: ცარიელი

en: revert
ka: დაბრუნება

en: !name field is required.
ka: !name ველი სავალდებულოა.

en: empty
ka: ცარიელი

en: @type: updated %title.
ka: @type: განახლებულია %title.

en: @type: added %title.
ka: @type: დამატებულია %title.

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
ka: მონაცემთა ბაზის ტიპი, რომელშიც შეინახება თქვენი @drupal მონაცემები.
