LimeSurvey Sync (7.x-3.1) - en to mg translation catalogue (15 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Reset to defaults
mg: Avereno hatramin'ny voalohany

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Group
mg: Vondrona

en: Closed
mg: Mihidy

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Help
mg: Fanampiana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Comment
mg: Heviteny

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
mg: Ny karazana banky ampiasainao
