LimeSurvey Sync (7.x-3.1) - en to my translation catalogue (35 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Reset to defaults
my: မူလ အတိုင်း ပြန်ထားရန်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Closed
my: ပိတ်ပါ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Up to date
my: နောက်ဆုံး အခြေအနေနှင့် ကိုက်ညီသည်

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Table
my: ဇယား

en: Other
my: အခြား

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: or
my: သို့မဟုတ်

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: @count hours
my: @count နာရီ

en: IP address
my: IP လိပ်စာ

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
my: သင်၏ @drupal အချက်အလက်များကို သိမ်းဆည်းမည့် အချက်အလက်သိုလှောင်မှုစနစ် ဒေတာဘေ့စ်အမျိုးအစား

en: Admin info
my: အုပ်ချုပ်သူ၏ အချက်အလက်
