LimeSurvey Sync (7.x-3.1) - en to ne translation catalogue (36 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Reset to defaults
ne: पूर्वनिर्धारितमा रिसेट गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Group
ne: समूह

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Question
ne: प्रश्न

en: All
ne: सबै

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: Up to date
ne: अपडेट

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Table
ne: तालिका

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: You have to specify a valid date.
ne: कृपया मिल्दो मिति उल्लेख गर्नुस।

en: Leave blank for %anonymous.
ne: %anonymous को लागि खाली छाड्नुहोस् ।

en: Revision
ne: संशोधन

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
ne: तपाईँको @drupal डाटा सङ्ग्रह गरिने डाटाबेसको प्रकार।

en: @driver_name settings
ne: @driver_name सेटिंग्स

en: Admin info
ne: प्रबन्धक जानकारी
