LimeSurvey Sync (7.x-3.1) - en to se translation catalogue (21 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: edit
se: rievdda

en: Field
se: Gieddi

en: Save
se: Vurke

en: Help
se: Veahkki

en: User
se: Geavaheaddji

en: All
se: Buot

en: or
se: dahje

en: !name field is required.
se: !name ferte čállit

en: @count hours
se: @count diimmu

en: empty
se: guoros

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
se: Makkár diehtovuđđui du @drupal dieđut galget vurkejuvvot
