LimeSurvey Sync (7.x-3.1) - en to sl translation catalogue (43 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Group
sl: Skupina

en: Closed
sl: Zaprto

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: edit
sl: uredi

en: Field
sl: Polje

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Open
sl: Odprto

en: Unknown
sl: Neznan

en: User
sl: Uporabnik

en: Question
sl: Vprašanje

en: All
sl: Vsi

en: Up to date
sl: Posodobljeno

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Comment
sl: Komentar

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Table
sl: Tabela

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: You have to specify a valid date.
sl: Vnesti morate veljaven datum.

en: Leave blank for %anonymous.
sl: Za %anonymous pustite prazno.

en: Revert
sl: Povrni

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: revert
sl: povrni

en: Revision
sl: različice

en: current revision
sl: aktualna različica

en: !name field is required.
sl: Polje !name je obvezno.

en: @type: updated %title.
sl: @type: posodobljen %title.

en: @type: added %title.
sl: @type: dodan %title.

en: IP address
sl: IP naslovi

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
sl: Tip podatkovne baze, v katero bodo shranjeni podatki za @drupal.
