Lingotek Translation (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Language
lt: Kalba

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Project
lt: Projektas

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Completed
lt: Pabaigtas
