Lingotek Translation (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Project
ro: Proiect

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: Update
ro: Actualizare

en: Always
ro: Întotdeauna

en: Never
ro: Niciodată

en: Login ID
ro: Nume utilizator

en: Progress
ro: Progres
