Lingotek Translation (7.x-1.49) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: None
tr: Hiçbiri

en: Password
tr: Parola

en: Update
tr: Güncelle

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: Always
tr: Her zaman

en: Never
tr: Asla

en: here
tr: buraya

en: Task
tr: Görev

en: Key
tr: Anahtar

en: Login ID
tr: Giriş K. Adı

en: Multilingual
tr: Çok dil

en: Data
tr: Veri

en: Never cache
tr: Hiçbir zaman önbelleğe alma
