Lingotek Translation (7.x-2.0) - en to te translation catalogue (29 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Next
te: తరువాత

en: Value
te: విలువ

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Subject
te: విషయం

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Project
te: ప్రాజెక్టు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: Always
te: ఎల్లప్పుడూ

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు

en: Arabic
te: అరబిక్

en: English
te: ఆంగ్లం

en: French
te: ఫ్రెంచ్

en: Italian
te: ఇటాలియన్

en: Spanish
te: స్పానిష్

en: Japanese
te: జపనీస్

en: Korean
te: కొరియన్

en: Dutch
te: డచ్

en: German
te: జర్మన్

en: Portuguese
te: పోర్చుగీస్

en: Russian
te: రష్యన్
