Lingotek Translation (7.x-2.1) - en to ne translation catalogue (31 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Next
ne: अर्को

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Development
ne: विकास

en: Subject
ne: विषय

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Update
ne: अपडेट

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Arabic
ne: अरबिक

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Italian
ne: इटालीयन्

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: Japanese
ne: जापानीज

en: Korean
ne: कोरियन

en: Dutch
ne: डच

en: German
ne: जर्मन

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: Sending Content to Lingotek for Translation.
ne: सामग्रीलाई लिङ्गोटेकमा अनुवादको लागि पठाईदै छ

en: Downloading Lingotek Translated Content
ne: लिङ्गोटेक बाट अनुवाद गरिएका सामग्री डाउनलोड हुदैछ

en: Results: @dump
ne: नतिजा :@dump

en: You must enter a valid Email address.
ne: तपाईले प्रयोग हुने ईमेल ठेगाना हल्नुपर्छ

en: Download Translated Content
ne: अनुवाद गरिएका सामग्री डाउननलोड गर्नुहोस्
