Lingotek Translation (7.x-2.2) - en to ca translation catalogue (56 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Next
ca: Següent

en: Status
ca: Estat

en: Value
ca: Valor

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Subject
ca: Assumpte

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Project
ca: Projecte

en: Download
ca: Baixa

en: None
ca: Cap

en: Password
ca: Contrasenya

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Upload
ca: Puja

en: Continue
ca: Continua

en: Always
ca: Sempre

en: Never
ca: Mai

en: Published
ca: Publicat

en: Fields
ca: Camps

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Key
ca: Clau

en: Arabic
ca: Àrab

en: English
ca: Anglès

en: French
ca: Francès

en: Italian
ca: Italià

en: Spanish
ca: Espanyol

en: Japanese
ca: Japonès

en: Korean
ca: Coreà

en: Community
ca: Comunitat

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Email: @email
ca: Correu electrònic: @email

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Publish
ca: Publica

en: Unpublish
ca: Retira

en: Dutch
ca: Holandès

en: German
ca: Alemany

en: Russian
ca: Rus

en: Data
ca: Dades

en: Translate
ca: Tradueix

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Never cache
ca: No desis mai

en: Hide page title
ca: Amaga el títol de la pàgina

en: Enable to override this field's links.
ca: Permet sobreescriure l'enllaç d'aquest camp.

en: replace
ca: substitueix

en: Field replacement removed.
ca: S'ha eliminat la substitució del camp.

en: Replace fields
ca: Substitueix els camps

en: Label replacement
ca: Substitueix l'etiqueta

en: Title settings
ca: Paràmetres del títol

en: Settings for the Title module.
ca: Paràmetres per al mòdul Title.
