Lingotek Translation (7.x-2.5) - en to fy translation catalogue (13 entries)

en: Next
fy: Folgjende

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Language
fy: Taal

en: None
fy: Gjin

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Settings
fy: Ynstellings

en: Upload
fy: Uploade

en: Continue
fy: Trochgean

en: English
fy: Ingelsk

en: French
fy: Frânsk

en: Dutch
fy: Nederlânsk

en: German
fy: Dútsk

en: Translate
fy: Oersette
