Lingotek Translation (7.x-2.72) - en to hy translation catalogue (30 entries)

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Value
hy: Արժեք

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Language
hy: Լեզու

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Download
hy: Բեռնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Never
hy: Երբեք

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Arabic
hy: Արաբերեն

en: English
hy: Անգլերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Italian
hy: Իտալերեն

en: Spanish
hy: Իսպաներեն

en: Japanese
hy: Ճապոներեն

en: Korean
hy: Կորեերեն

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել

en: Dutch
hy: Հոլանդերեն

en: German
hy: Գերմաներեն

en: Russian
hy: Ռուսերեն

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: Dashboard
hy: Վահանակ
