Lingotek Translation (7.x-2.73) - en to sk translation catalogue (41 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Status
sk: Stav

en: Value
sk: Hodnota

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Language
sk: Jazyk

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Project
sk: Projekt

en: Download
sk: Prevziať

en: None
sk: Žiadne

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Upload
sk: Nahrať

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Always
sk: Vždy

en: Never
sk: Nikdy

en: Published
sk: Zverejnené

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Key
sk: Kľúč

en: Arabic
sk: Arabčina

en: English
sk: Angličtina

en: French
sk: Francúzština

en: Italian
sk: Taliančina

en: Spanish
sk: Španielčina

en: Japanese
sk: Japončina

en: Korean
sk: Kórejčina

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Multilingual
sk: Viacjazyčný

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Unpublish
sk: Zrušiť zverejnenie

en: Dutch
sk: Holandčina

en: German
sk: Nemčina

en: Russian
sk: Ruština

en: Data
sk: Údaje

en: Translate
sk: Preložiť

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Translation Management
sk: Správa prekladov
