Lingotek Translation (7.x-3.02) - en to pt translation catalogue (34 entries)

en: Next
pt: Seguinte

en: Status
pt: Estado

en: Value
pt: Valor

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Email address
pt: Endereço de email

en: Language
pt: Idioma

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Download
pt: Descarregar

en: None
pt: Nenhum

en: Test
pt: Testar

en: Password
pt: Senha

en: Settings
pt: Definições

en: Update
pt: Atualizar

en: Upload
pt: Carregar ficheiro

en: Never
pt: Nunca

en: Published
pt: Publicado

en: Advanced
pt: Avançado

en: Key
pt: Chave

en: English
pt: Inglês

en: Spanish
pt: Castelhano

en: Workflow
pt: Fluxo de trabalho

en: Translations
pt: Traduções

en: Multilingual
pt: Multillingue

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: Translation
pt: Tradução

en: Publish
pt: Publicar

en: Unpublish
pt: Despublicar

en: German
pt: Alemão

en: Data
pt: Dados

en: Translate
pt: Traduzir

en: Never cache
pt: Nunca fazer cache
