Ray Enterprise Translation (7.x-3.01) - en to ur translation catalogue (25 entries)

en: Next
ur: اگلا

en: Status
ur: حالت

en: Value
ur: قیمت

en: Username
ur: اسم صارف

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: Language
ur: زبان

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Update
ur: تجدید

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Arabic
ur: عربی

en: English
ur: انگریزی

en: French
ur: فرانسیسی

en: Italian
ur: اطالوی

en: Spanish
ur: ہسپانوی

en: Japanese
ur: جاپانی

en: Korean
ur: کوریائی

en: Dutch
ur: ڈچ

en: German
ur: جرمن

en: Russian
ur: روسی
