Lingotek Translation (7.x-4.07) - en to sq translation catalogue (48 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Submit
sq: Dërgo

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Actions
sq: Veprimet

en: Language
sq: Gjuha

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: content types
sq: llojet e përmbajtjes

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Published
sq: Publikuar

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Profile
sq: Profili

en: Arabic
sq: Arabe

en: English
sq: Anglisht

en: French
sq: Frengjisht

en: Italian
sq: Italisht

en: Spanish
sq: Spanjisht

en: Japanese
sq: Japonisht

en: Korean
sq: Koreane

en: @time ago
sq: @time më parë

en: Blocks
sq: Blloqet

en: Menus
sq: Menutë

en: Publish
sq: Publiko

en: Unpublish
sq: Hiq nga publikimi

en: Dutch
sq: Hollandeze

en: German
sq: Gjermanisht

en: Portuguese
sq: Portugeze

en: Russian
sq: Rusisht

en: Account
sq: Profili

en: and
sq: dhe

en: Translate
sq: Përkthe

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.
