Lingotek Translation (7.x-4.08) - en to mk translation catalogue (9 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Actions
mk: Акции

en: Taxonomy
mk: Таксономија

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Active
mk: Активно

en: Blocks
mk: Блокови

en: Menus
mk: Менија
