Lingotek Translation (7.x-4.09) - en to kk translation catalogue (51 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Next
kk: Келесі

en: Status
kk: Жағдайы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Email address
kk: Email адресі

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Language
kk: Тіл

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Test
kk: Тест

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Upload
kk: Жүктеу

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Never
kk: Ешқашан

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Published
kk: Жарияланған

en: Fields
kk: Өрістер

en: Profile
kk: Профиль

en: Arabic
kk: Араб

en: English
kk: Ағылшын

en: French
kk: Француз

en: Italian
kk: Итальян

en: Spanish
kk: Испан

en: Japanese
kk: Жапон

en: Korean
kk: Корей

en: @time ago
kk: @time бұрын

en: Blocks
kk: Блоктар

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: Publish
kk: Жариялау

en: Unpublish
kk: Жарияламау

en: Dutch
kk: Голланд

en: German
kk: Неміс

en: Russian
kk: Орыс

en: Account
kk: Есеп

en: and
kk: және

en: Translate
kk: Аудару

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
