Lingotek Translation (7.x-4.09) - en to sr translation catalogue (32 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Status
sr: Статус

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Username
sr: Корисничко име

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Language
sr: Језик

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: State
sr: Статус

en: Arabic
sr: арапски

en: English
sr: енглески

en: French
sr: француски

en: Italian
sr: италијански

en: Spanish
sr: шпански

en: Japanese
sr: јапански

en: Korean
sr: корејски

en: @time ago
sr: Пре @time

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Content Type
sr: Тип садржаја

en: Translation
sr: Превод

en: Dutch
sr: холандски

en: German
sr: немачки

en: Russian
sr: руски
