Lingotek Translation (7.x-4.11) - en to bg translation catalogue (61 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Next
bg: Още

en: Status
bg: Статус

en: Submit
bg: Запис

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Username
bg: Потребителско име

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Actions
bg: Действия

en: Language
bg: Език

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: None
bg: Не

en: Test
bg: Тест

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: Node ID
bg: Номер

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: Views
bg: Изгледи

en: Refresh
bg: Обновяване

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Upload
bg: Трансфер

en: content types
bg: типове съдържание

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Never
bg: Никога

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Published
bg: Публикувано

en: State
bg: Статус

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Profile
bg: Профил

en: Key
bg: Ключ

en: Arabic
bg: Арабски

en: English
bg: Английски

en: French
bg: Френски

en: Italian
bg: Италиански

en: Spanish
bg: Испански

en: Japanese
bg: Японски

en: Korean
bg: Корейски

en: @time ago
bg: преди @time

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: Production
bg: Продукт

en: Blocks
bg: Блокове

en: Menus
bg: Менюта

en: Publish
bg: Публикувай

en: Unpublish
bg: Отпубликувай

en: Dutch
bg: Холандски

en: German
bg: Немски

en: Russian
bg: Руски

en: Account
bg: Акаунт

en: and
bg: и

en: Preferences
bg: Предпочитания

en: Translate
bg: Преведи

en: Dashboard
bg: Табло

en: Recent log messages
bg: Последни лог записи
