Lingotek Translation (7.x-4.11) - en to km translation catalogue (58 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Content
km: មាតិកា

en: Value
km: តម្លៃ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Actions
km: អំពើ

en: Language
km: ភាសា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: None
km: គ្មាន

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Refresh
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Never
km: កុំ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: N/A
km: គ្មាន

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Key
km: សំខាន់

en: Arabic
km: អារ៉ាប់

en: English
km: អង់គ្លេស

en: French
km: បារាំង

en: Italian
km: អ៊ីតាលី

en: Spanish
km: អេស្ប៉ាញ

en: Japanese
km: ជប៉ុន

en: Korean
km: កូរ៉េ

en: @time ago
km: @time កន្លង​ទៅ

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Unpublish
km: មិន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: Dutch
km: ហុល្លង់

en: German
km: អាល្លឺម៉ង់

en: Russian
km: រុស្ស៊ី

en: Account
km: គណនី

en: and
km: និង

en: Translate
km: បកប្រែ​

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង

en: Recent log messages
km: សារ​កំណត់ហេតុ​ថ្មីៗ
