Lingotek Translation (7.x-4.11) - en to ug translation catalogue (40 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Status
ug: ھالەت

en: Submit
ug: يوللاش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: Test
ug: سىناق

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Refresh
ug: يېڭىلاش

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: All
ug: ھەممە

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Arabic
ug: ئەرەپچە

en: French
ug: فرانسۇز تىلى

en: Italian
ug: ئىتالىيە تىلى

en: Spanish
ug: ئىسپان تىلى

en: Japanese
ug: ياپون تىلى

en: Korean
ug: كورىيە تىلى

en: @time ago
ug: بۇرۇن@time

en: Workflow
ug: ئىش تەرتىپى

en: No results found.
ug: نەتىجە چىقمىدى.

en: Blocks
ug: تارماق رايون

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش

en: German
ug: گرمانچە

en: Russian
ug: رۇس تىلى

en: Translate
ug: تەرجىمە قىلىش

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى

en: Progress
ug: ماڭغىنى

en: Recent log messages
ug: تور بېكەتتە خاتىرىلەنگەن  ئەڭ يېڭى كۈندىلىك ئۇچۇرلار
