Lingotek Translation (7.x-5.00) - en to dz translation catalogue (41 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་

en: Arabic
dz: ཨ་ར་བིཀ།

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: French
dz: ཕིརེནཆི།

en: Italian
dz: ཨི་ཊ་ལི་ཡཱན།

en: Spanish
dz: སིཔེ་ནིཤི།

en: Japanese
dz: ཇ་པ་ནིསི།

en: Korean
dz: ཀོ་རི་ཡའི།

en: @time ago
dz: @time གི་ཧེ་མ།

en: Workflow
dz: ལཱ་གི་འབབ་རྒྱུན་

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་

en: Menus
dz: དཀར་ཆག་ཚུ་

en: Publish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་

en: Unpublish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་བཤོལ་

en: Dutch
dz: ཌཆ།

en: German
dz: ཇར་མཱན།

en: Russian
dz: ར་ཤི་ཡཱན།

en: and
dz: དང་
