Lingotek Translation (7.x-5.08) - en to hu translation catalogue (125 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Next
hu: Következő

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Value
hu: Érték

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Actions
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Logging
hu: Naplózás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Project
hu: Projekt

en: Download
hu: Letölt

en: Go
hu: Mehet

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: None
hu: Nincs

en: Password
hu: Jelszó

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: week
hu: hét

en: Views
hu: Nézetek

en: Sync
hu: Szinkron

en: Manage
hu: Kezelés

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Status:
hu: Állapot:

en: ID
hu: Azonosító

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Upload
hu: Feltöltés

en: content types
hu: tartalomtípusok

en: All
hu: Mind

en: Active
hu: Aktív

en: Add content
hu: Tartalom hozzáadása

en: Always
hu: Mindig

en: Never
hu: Soha

en: Custom
hu: Egyéni

en: Published
hu: Közzétéve

en: Fields
hu: Mezők

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Advanced
hu: Haladó

en: Current
hu: Jelenlegi

en: Inactive
hu: Inaktív

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Profile
hu: Profil

en: second
hu: másodperc

en: seconds
hu: másodperc

en: minute
hu: perc

en: Key
hu: Kulcs

en: ago
hu: óta

en: Community
hu: Közösség

en: @time ago
hu: @time

en: day
hu: nap

en: month
hu: hónap

en: year
hu: év

en: hour
hu: óra

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: Entity
hu: Entitás

en: views
hu: nézetek

en: No results found.
hu: Nincs találat.

en: Production
hu: Termelés

en: Email: @email
hu: E-mail: @email

en: nid
hu: termék ID

en: Change Workflow
hu: Munkafolyamat megváltoztatása

en: New
hu: Új

en: Translations
hu: Fordítások

en: Multilingual
hu: Többnyelvű

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Translation
hu: Fordítás

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Menus
hu: Menük

en: Publish
hu: Közzététel

en: Unpublish
hu: Elrejtés

en: Usage
hu: Használat

en: Close window
hu: Ablak bezárása

en: Account
hu: Saját adatok

en: Data
hu: Adat

en: Finish
hu: Befejezés

en: and
hu: és

en: Preferences
hu: Beállítások

en: Translate
hu: Fordítás

en: Profile Name
hu: Profilnév

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Select an action
hu: Akció kiválasztása

en: Config
hu: Beállítás

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Finished with an error.
hu: Hibával fejeződött be.

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: In Progress
hu: Folyamatban

en: Never cache
hu: Soha nincs gyorsítótárazás

en: Completed Translations
hu: Elkészült fordítások

en: Progress
hu: Feldolgozottság

en: Last Modified
hu: Utoljára módosított

en: profiles
hu: profilok

en: Delete selected content
hu: Megjelölt tartalmak törlése

en: Translation Management
hu: Fordításkezelés

en: progress
hu: folyamat

en: Recent log messages
hu: Legutóbbi naplóüzenetek

en: Workbench
hu: Szerkesztőség

en: Existing
hu: Meglévő

en: %language translation strings added: !add, updated: !update, deleted: !delete.
hu: Hozzáadott %language fordítási karaktersorozatok: !add, frissített: !update, törölt: !delete.

en: One project updated: @projects. | @count projects updated: @projects.
hu[0]: Egy frissített projekt: @projects.
hu[1]: @count frissített projekt: @projects.

en: One translation string was skipped because it contains disallowed HTML. See !log_messages for details. | @count translation strings were skipped because they contain disallowed HTML. See !log_messages for details.
hu[0]: Egy fordítási karaktersorozat figyelmen kívül lett hagyva, mert nem megengedett HTML kódot tartalmaz. Részletek itt: !log_messages.
hu[1]: Egy fordítási karaktersorozat figyelmen kívül lett hagyva, mert nem megengedett HTML kódot tartalmaz. Részletek itt: !log_messages.

en: Translations of one project were not imported: @projects. | Translations of @count projects were not imported: @projects
hu[0]: Egy projekt fordításai nem lettek importálva: @projects.
hu[1]: @count projekt fordításai nem lettek importálva: @projects.

en: blocks
hu: blokkok

en: First Name: @firstname
hu: Keresztnév: @firstname

en: Last Name: @lastname
hu: Vezetéknév: @lastname

en: recommended
hu: ajánlott

en: Language detection and selection
hu: Nyelv észlelése és kiválasztása

en: menus
hu: menük

en: Configuration Translation
hu: Beállításfordítás

en: results per page
hu: eredmények oldalanként

en: Translate @type
hu: @type fordítása

en: Translate Configuration
hu: Beállítások fordítása

en: Unknown upload status
hu: Ismeretlen feltöltési állapot

en: The URL detection method is required for viewing content in a specified language. In order to use this feature an administrator will need to enable the URL detection method in the <a href="@link">Language detection and selection settings</a>
hu: A webcímfelismerési mód szükséges a tartalom adott nyelven való megtekintéséhez. Ennek a funkciónak a használatához egy adminisztrátornak engedélyeznie kell a webcímfelismerési módot a <a href="@link">Nyelv észlelése és kiválasztása</a> menüpontban
