Lingotek Translation (7.x-5.09) - en to eu translation catalogue (83 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Value
eu: Balioa

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Logging
eu: Sarbidea

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Project
eu: Proiektua

en: Download
eu: Deskargatu

en: Go
eu: Joan

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Password
eu: Pasahitza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Views
eu: Bistak

en: Manage
eu: Kudeatu

en: Refresh
eu: Berritu

en: ID
eu: IDa

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Upload
eu: Igo

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: Always
eu: Beti

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Published
eu: Argitaratua

en: Fields
eu: Eremuak

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Current
eu: Unekoa

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Profile
eu: Profila

en: second
eu: segundua

en: minute
eu: minutua

en: Key
eu: Giltza

en: ago
eu: duela

en: Community
eu: Komunitatea

en: @time ago
eu: duela @time

en: day
eu: egun

en: month
eu: hilabete

en: year
eu: urtea

en: hour
eu: ordua

en: Entity
eu: Entitatea

en: New
eu: Berriak

en: Translations
eu: Itzulpenak

en: Multilingual
eu: Eleaniztasuna

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: Translation
eu: Itzulpena

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Menus
eu: Menuak

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Unpublish
eu: Desargitaratu

en: Usage
eu: Erabilera

en: Close window
eu: Itxi leihoa

en: Account
eu: Kontua

en: Data
eu: Datu

en: Finish
eu: Amaitu

en: and
eu: eta

en: Preferences
eu: Ezarpenak

en: Translate
eu: Itzuli

en: Profile Name
eu: Profilaren Izena

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: profiles
eu: profilak

en: Delete selected content
eu: Ezabatu hautatutako edukia

en: Recent log messages
eu: Berriki gertatutako erregistro mezuak

en: Language detection and selection
eu: Hizkuntza antzeman eta aukeratu
