Ray Enterprise Translation (7.x-5.01) - en to az translation catalogue (58 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Submit
az: Təqdim

en: Value
az: Qiymət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Language
az: Dil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Logging
az: Giriş

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Password
az: Parol

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Manage
az: İdarə et

en: Refresh
az: Yenilə

en: ID
az: İD

en: Unknown
az: Naməlum

en: Upload
az: Yükləmə

en: content types
az: kontent tipləri

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Never
az: Heç vaxt

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Fields
az: Sahələr

en: N/A
az: Yox

en: Advanced
az: Əlavə

en: Key
az: Açar

en: English
az: İngilis

en: Spanish
az: İspan

en: @time ago
az: @time əvvəl

en: Workflow
az: İş axını

en: Entity
az: Entiti

en: New
az: Yeni

en: Multilingual
az: Çoxdilli

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Translation
az: Tərcümə

en: Blocks
az: Bloklar

en: Menus
az: Menyular

en: Publish
az: Dərc et

en: Unpublish
az: Dərc olunmasın

en: German
az: Alman

en: and
az: və

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Source language
az: Mənbə dili

en: Never cache
az: Heç vaxt keş etməyin
