Lingotek Translation (7.x-6.01) - en to cs translation catalogue (92 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Next
cs: Další

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Value
cs: Hodnota

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Email address
cs: E-mail

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Logging
cs: Zápis do logu

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Project
cs: Projekt

en: Download
cs: Stáhnout

en: Go
cs: Přejít

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: Password
cs: Heslo

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: week
cs: týden

en: Manage
cs: Správa

en: Refresh
cs: Obnovení

en: Status:
cs: Stav:

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Upload
cs: Nahrát

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Add content
cs: Přidat obsah

en: Always
cs: Vždy

en: Never
cs: Nikdy

en: Custom
cs: Vlastní

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Location
cs: Místo

en: Fields
cs: Pole

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Current
cs: Aktuální

en: Inactive
cs: Neaktivní

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Profile
cs: Profil

en: second
cs: vteřina

en: seconds
cs: sekund

en: minute
cs: minuta

en: Key
cs: Klíč

en: Source
cs: Zdroj

en: @time ago
cs: @time zpět

en: day
cs: den

en: month
cs: měsíc

en: year
cs: rok

en: hour
cs: hodina

en: Workflow
cs: Postup práce

en: Production
cs: Výroba

en: New
cs: Nové

en: Translations
cs: Překlady

en: Multilingual
cs: Vícejazyčné

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Translation
cs: Překlad

en: Blocks
cs: Bloky

en: Menus
cs: Menu

en: Exceptions
cs: Výjimky

en: Publish
cs: Zveřejnit

en: Unpublish
cs: Skrýt

en: Usage
cs: Použití

en: Context
cs: Kontext

en: Close window
cs: Zavřít okno

en: Account
cs: Účet

en: Translate
cs: Přeložit

en: Profile Name
cs: Název profilu

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.

en: Never cache
cs: Nepoužívat cache

en: All text groups
cs: Všechny skupiny textů

en: Built-in interface
cs: Vestavěné rozhraní

en: profiles
cs: profily

en: Delete selected content
cs: Smazat

en: Secret
cs: Klíč

en: Recent log messages
cs: Poslední zprávy v logu

en: %language translation strings added: !add, updated: !update, deleted: !delete.
cs: Počet přidaných řetězců pro jazyk %language: !add, aktualizovaných: !update, smazaných: !delete.

en: One project updated: @projects. | @count projects updated: @projects.
cs[0]: Projekt byl aktualizován: @projects.
cs[1]: @count projekty byly aktualizovány: @projects.
cs[2]: @count projektů bylo aktualizováno: @projects.

en: One translation string was skipped because it contains disallowed HTML. See !log_messages for details. | @count translation strings were skipped because they contain disallowed HTML. See !log_messages for details.
cs[0]: Jeden řetězec byl přeskočen, protože obsahoval nepovolený HTML kód. Podívejte se na !log_messages pro další informace.
cs[1]: @count řetězce byly přeskočeny, protože obsahovaly nepovolený HTML kód. Podívejte se na !log_messages pro další informace.
cs[2]: @count řetězců bylo přeskočeno, protože obsahovaly nepovolený HTML kód. Podívejte se na !log_messages pro další informace.

en: Translations of one project were not imported: @projects. | Translations of @count projects were not imported: @projects
cs[0]: Překlady projektu nebyly importovány: @projects.
cs[1]: Překlady @count projektů nebyly importovány: @projects
