Lingotek Translation (7.x-7.02) - en to ps translation catalogue (45 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Next
ps: بل

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Value
ps: بيه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Password
ps: پټ توری

en: Settings
ps: امستنې

en: Views
ps: ليدنې

en: Manage
ps: سمبالونه

en: Refresh
ps: تاندول

en: Menu
ps: غورنۍ

en: ID
ps: پېژند

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Upload
ps: پورته کول

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Add content
ps: منځپانګه زیاتول

en: Never
ps: هيڅکله

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Key
ps: کيلی

en: Source
ps: سرچينه

en: @time ago
ps: @time مخکې

en: day
ps: ورځ

en: month
ps: میاشت

en: year
ps: کال

en: hour
ps: کړی

en: New
ps: نوی

en: Translation
ps: ژباړه

en: Blocks
ps: غونډونه

en: Menus
ps: غورنۍ
