Ray Enterprise Translation (7.x-7.02) - en to sk translation catalogue (84 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Next
sk: Ďalej

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Value
sk: Hodnota

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Project
sk: Projekt

en: Download
sk: Prevziať

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Manage
sk: Spravovať

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Status:
sk: Stav:

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Upload
sk: Nahrať

en: content types
sk: typy obsahov

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Module
sk: Modul

en: Never
sk: Nikdy

en: Published
sk: Zverejnené

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Fields
sk: Polia

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Current
sk: Aktuálny

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Profile
sk: Profil

en: second
sk: druhé

en: seconds
sk: sekundy

en: minute
sk: minúta

en: Key
sk: Kľúč

en: ago
sk: pred

en: Source
sk: Zdroj

en: @time ago
sk: pred @time

en: day
sk: deň

en: hour
sk: hodina

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Entity
sk: Entita

en: Production
sk: Produkcia

en: Translations
sk: Preklady

en: Multilingual
sk: Viacjazyčný

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Translation
sk: Preklad

en: Blocks
sk: Bloky

en: Menus
sk: Menu

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Unpublish
sk: Zrušiť zverejnenie

en: Usage
sk: Využitie

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: Context
sk: Kontext

en: Close window
sk: Zatvoriť okno

en: Account
sk: Účet

en: Data
sk: Údaje

en: Translate
sk: Preložiť

en: Profile Name
sk: Názov profilu

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: All text groups
sk: Všetky textové skupiny

en: Built-in interface
sk: Zabudované v rozhraní

en: profiles
sk: profily

en: Field Types
sk: Typy polí

en: Delete selected content
sk: Odstrániť zvolený obsah

en: Translation Management
sk: Správa prekladov
