Ray Enterprise Translation (7.x-7.03) - en to he translation catalogue (92 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Next
he: הבא

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Value
he: ערך

en: Username
he: שם משתמש

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Logging
he: רישום ביומן

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Project
he: פרוייקט

en: Download
he: הורדה

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: (none)
he: (ללא)

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Views
he: היבטים

en: Manage
he: ניהול

en: Refresh
he: ריענון

en: Menu
he: תפריט

en: Status:
he: סטטוס:

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Upload
he: העלאה

en: content types
he: סוגי תוכן

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Add content
he: יצירת תוכן

en: Module
he: מודול

en: Never
he: אף פעם

en: Published
he: מפורסם

en: Location
he: מיקום

en: Fields
he: שדות

en: N/A
he: -ללא-

en: Advanced
he: מתקדם

en: Current
he: נוכחי

en: Inactive
he: לא פעיל

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: second
he: שניה

en: minute
he: דקה

en: Key
he: מפתח

en: ago
he: לפני

en: Source
he: מקור

en: @time ago
he: לפני @time

en: day
he: יום

en: month
he: חודש

en: year
he: שנה

en: hour
he: שעה

en: Workflow
he: תהליך עבודה

en: Entity
he: יישות

en: New
he: חדש

en: Translations
he: תרגומים

en: Multilingual
he: ריבוי שפות

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Translation
he: תרגום

en: Blocks
he: בלוקים

en: Menus
he: תפריטים

en: Publish
he: פרסם

en: Unpublish
he: העברה למצב "לא פורסם"

en: Usage
he: שימוש

en: Miscellaneous
he: שונות

en: Context
he: הקשר

en: Close window
he: סגירת חלון

en: Account
he: חשבון

en: Data
he: נתונים

en: Finish
he: סיום

en: Translate
he: תרגום

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Config
he: קונפיג

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: Never cache
he: לעולם לא לשמור במטמון

en: All text groups
he: כל קבוצות הטקסט

en: Built-in interface
he: ממשק מובנה

en: Workbench
he: שולחן עבודה

en: Language detection and selection
he: זיהוי ובחירת שפה

en: Update URL
he: עדכון URL

en: Configuration Translation
he: תרגומי תצורה
