Ray Enterprise Translation (7.x-7.05) - en to hy translation catalogue (44 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Value
hy: Արժեք

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Download
hy: Բեռնել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Never
hy: Երբեք

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Source
hy: Աղբյուր

en: @time ago
hy: @time առաջ

en: Translation
hy: Թարգմանություն

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: Dashboard
hy: Վահանակ
