Lingotek Translation (7.x-7.08) - en to ky translation catalogue (11 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Language
ky: Тил

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Search
ky: Издөө

en: Password
ky: Сырсөз

en: Save
ky: Сактоо

en: @time ago
ky: @time мурун
