Lingotek Translation (7.x-7.13) - en to lo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Add content
lo: ເພີ້ມເນື້ອໃນ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ

en: @time ago
lo: @time ທີ່ຜ່ານມາ

en: Account
lo: ບັນຊີ

en: Dashboard
lo: ກະດານສະຫຼຸບຂໍ້ມູນ
