Lingotek Translation (7.x-7.14) - en to jv translation catalogue (52 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Next
jv: Sakterusé

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Value
jv: Biji

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Download
jv: Undhuh

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Password
jv: Sandhi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Views
jv: View

en: Refresh
jv: Anyari

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Upload
jv: Unggah

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Add content
jv: Nambah kontèn

en: Module
jv: Modul

en: Never
jv: Ora tahu

en: Published
jv: Dipacak

en: Location
jv: Lokasi

en: Fields
jv: Field

en: Advanced
jv: Mahir

en: Current
jv: Saiki

en: Profile
jv: Profil

en: Key
jv: Kunci

en: @time ago
jv: @time kepungkur

en: Workflow
jv: Alur kerja

en: Blocks
jv: Blok

en: Menus
jv: Menu

en: Context
jv: Konték

en: Account
jv: Akun

en: Translate
jv: Terjemahna

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: Dashboard
jv: Dasbor

en: All text groups
jv: Kabèh kelompok teks

en: Built-in interface
jv: Polatan gawan

en: Delete selected content
jv: Busak kontén sing kepilih
