Ray Enterprise Translation (7.x-7.17) - en to lv translation catalogue (88 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Next
lv: Tālāk

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Logging
lv: Notikumu reģistrācija

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Project
lv: Projekts

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Password
lv: Parole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: week
lv: nedēļa

en: Views
lv: Skati

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: content types
lv: satura tipi

en: Error
lv: Kļūda

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Module
lv: Modulis

en: Never
lv: Nekad

en: Published
lv: Publicēts

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Fields
lv: Lauki

en: N/A
lv: N/P

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Current
lv: Pašreiz

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Profile
lv: Profils

en: second
lv: otrais

en: minute
lv: minūte

en: Key
lv: Atslēga

en: Source
lv: Avots

en: @time ago
lv: pirms @time

en: day
lv: diena

en: month
lv: mēnesis

en: year
lv: gads

en: hour
lv: stunda

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Entity
lv: Entītija

en: Production
lv: Darba

en: New
lv: Jauns

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Webforms
lv: Webformas

en: Webform
lv: Webforma

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Blocks
lv: Bloki

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Publish
lv: Publicēts

en: Unpublish
lv: Nepublicēts

en: Usage
lv: Izmantošana

en: Context
lv: Konteksts

en: Close window
lv: Aizvērt logu

en: Account
lv: Konts

en: Data
lv: Dati

en: Finish
lv: Pabeigt

en: Translate
lv: Tulkot

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.

en: Never cache
lv: Nekad neglabāt kešatmiņu

en: All text groups
lv: Visas teksta grupas

en: Built-in interface
lv: Iebūvētā saskarne

en: Delete selected content
lv: Dzēst izvēlēto saturu
