Lingotek Translation (7.x-7.18) - en to my translation catalogue (45 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Username
my: အမည်

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Manage
my: စီမံခန့်ခွဲရန်

en: Menu
my: မီနူး

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Error
my: အမှား

en: Add content
my: အကြောင်းအရာ ထည့်ရန်

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Current
my: လက်ရှိ

en: second
my: ဒုတိယမြောက်

en: minute
my: မိနစ်

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: @time ago
my: @time အချိန်က

en: day
my: နေ့

en: month
my: လ

en: year
my: နှစ်

en: hour
my: နာရီ

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: Finish
my: ပြီးပြီ

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ
