Lingotek Translation (7.x-7.21) - en to am translation catalogue (40 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Next
am: ቀጣይ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Value
am: እሴት

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: ID
am: አይዲ

en: Error
am: ስህተት

en: Active
am: ገባሪ

en: Published
am: የታተመ

en: Location
am: ቦታ

en: Source
am: ምንጭ

en: @time ago
am: @time በፊት

en: Translation
am: ትርጉም

en: Blocks
am: ጥምረቶች

en: Menus
am: ምናሌዎች

en: Publish
am: አትም

en: Unpublish
am: ያልታተመ

en: Account
am: መለያ

en: Translate
am: ተርጉም

en: All text groups
am: ሁሉም የጽሁፍ ምድቦች

en: Built-in interface
am: አብሮገነብ በይነገጽ
