Lingotek Translation (7.x-7.22) - en to be translation catalogue (79 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Next
be: Наступны

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Value
be: Значэнне

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Email address
be: Email адрас

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Logging
be: Уваходжу

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Download
be: Сцягнуць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Password
be: Пароль

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: week
be: тыдзень

en: Manage
be: Кіраваць

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: Menu
be: Меню

en: Status:
be: Статус:

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Unknown
be: Невядомы

en: Upload
be: Загрузіць

en: content types
be: тыпы змесціва

en: Error
be: Памылка

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: Module
be: Модуль

en: Never
be: Ніколі

en: Published
be: Апублікавана

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Fields
be: Палі

en: N/A
be: Не даступна

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Current
be: Бягучы

en: Profile
be: Профіль

en: second
be: секунда

en: minute
be: хвіліна

en: Key
be: Ключ

en: Source
be: Крыніца

en: @time ago
be: @time таму

en: day
be: дзень

en: month
be: месяц

en: year
be: год

en: hour
be: гадзіна

en: Workflow
be: Плын працы

en: Entity
be: Сутнасць

en: Translations
be: Пераклады

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: Webform
be: Анкета

en: Translation
be: Пераклад

en: Blocks
be: Блокі

en: Menus
be: Меню

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Unpublish
be: Скасаваць пуплікацыю

en: Context
be: Кантэкст

en: Account
be: Акаўнт

en: Data
be: Дадзенныя

en: Finish
be: Скончана

en: Translate
be: Перакласці

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: All text groups
be: Усе тэкставыя групы

en: Built-in interface
be: Убудаваны інтэрфейс

en: profiles
be: профілі

en: Delete selected content
be: Выдаліць выбранае змесціва
