Lingotek Translation (7.x-7.23) - en to ga translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: month
ga: mí

en: year
ga: bliain

en: Dashboard
ga: Deais
