Lingotek Translation (7.x-7.24) - en to sl translation catalogue (52 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Next
sl: Naslednja

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Value
sl: Vrednost

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Email address
sl: E-naslov

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Download
sl: Prenesi

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Password
sl: Geslo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Refresh
sl: Osveži

en: Menu
sl: Meni

en: Unknown
sl: Neznan

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Error
sl: Napaka

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Never
sl: Nikoli

en: Published
sl: Objavljeno

en: Location
sl: Mesto

en: N/A
sl: N/D

en: Profile
sl: Profil

en: Key
sl: Ključ

en: @time ago
sl: @time nazaj

en: Workflow
sl: Potek dela

en: Blocks
sl: Bloki

en: Menus
sl: Meniji

en: Publish
sl: Objavi

en: Unpublish
sl: Umakni objavo

en: Context
sl: Kontekst

en: Account
sl: Račun

en: Translate
sl: Prevodi

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča

en: All text groups
sl: Vse tekstovne skupine

en: Built-in interface
sl: Vgrajeni vmesnik
