Lingotek Translation (7.x-7.25) - en to bo translation catalogue (68 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Next
bo: འོག་མ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Manage
bo: དོ་དམ།

en: Refresh
bo: གསར་འདོན

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Add content
bo: ནང་དོན་ཁ་སྣོན

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Current
bo: མིག་སྔར

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Source
bo: ཁུངས

en: @time ago
bo: @time་སྔོན་ལ

en: Workflow
bo: ལས་རིམ

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: New
bo: གསར་བ

en: Translations
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Translation
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Miscellaneous
bo: སྣ་ཚོགས

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Close window
bo: སྒེའུ་ཁུང་རྒྱག་པ

en: Account
bo: ཐོ་ཁོངས

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: Finish
bo: མཇུག་རྫོགས

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: All text groups
bo: ཡིག་གེའི་སྡེ་ཚན་ཡོངས

en: Built-in interface
bo: ནང་སྒྲིག་གི་འཆར་ངོས

en: Progress
bo: སྒྲུབ་ཚད།

en: Delete selected content
bo: བདམས་ཟིན་པའི་ནང་དོན་སུབ་པ
