Lingotek Translation (7.x-7.27) - en to bs translation catalogue (40 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Next
bs: Sljedeći

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Project
bs: Projekt

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Password
bs: Lozinka

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Menu
bs: Meni

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Error
bs: Greška

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: Published
bs: Objavljeno

en: Location
bs: Lokacija

en: Fields
bs: Polja

en: First name
bs: Ime

en: Profile
bs: Profil

en: Source
bs: Izvor

en: @time ago
bs: prije @time

en: Translation
bs: Prevod

en: Blocks
bs: Blokovi

en: Publish
bs: Objavi

en: Unpublish
bs: Ukloni status objave

en: Account
bs: Korisnički račun

en: Translate
bs: Prevedi
