Lingotek Translation (7.x-7.27) - en to nn translation catalogue (50 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Next
nn: Neste

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Download
nn: Last ned

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Password
nn: Passord

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Upload
nn: Last opp

en: Error
nn: Feil

en: All
nn: Alle

en: Active
nn: Aktiv

en: Add content
nn: Legg til innhald

en: Never
nn: Aldri

en: Published
nn: Publisert

en: Location
nn: Stad

en: Fields
nn: Felt

en: second
nn: sekund

en: seconds
nn: sekundar

en: minute
nn: minutt

en: @time ago
nn: @time sidan

en: day
nn: dag

en: month
nn: månad

en: year
nn: år

en: hour
nn: time

en: Workflow
nn: Arbeidsflyt

en: Production
nn: Produksjon

en: Multilingual
nn: Fleirspråkleg

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Blocks
nn: Blokkar

en: Menus
nn: Menyar

en: Account
nn: Konto

en: Translate
nn: Omset

en: Dashboard
nn: Styringspanel

en: All text groups
nn: Alle tekstgrupper

en: Delete selected content
nn: Slett valgt innhald
