Lingotek Translation (7.x-7.29) - en to gl translation catalogue (90 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Next
gl: Seguinte

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Value
gl: Valor

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Logging
gl: Rexistro

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Download
gl: Descargar

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Settings
gl: Axustes

en: (none)
gl: (ningún)

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: week
gl: semana

en: Views
gl: Vistas

en: Manage
gl: Xestionar

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Menu
gl: Menú

en: Status:
gl: Estado:

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Upload
gl: Subir

en: content types
gl: tipos de contido

en: Utility
gl: Utilidade

en: Error
gl: Erro

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Module
gl: Módulo

en: Never
gl: Nunca

en: Published
gl: Publicado

en: Location
gl: Localización

en: Fields
gl: Campos

en: N/A
gl: N/D

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Current
gl: Actual

en: Inactive
gl: Inactivo

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Profile
gl: Perfil

en: second
gl: segundo

en: seconds
gl: segundos

en: Key
gl: Clave

en: ago
gl: fai

en: Source
gl: Orixe

en: @time ago
gl: fai @time

en: day
gl: día

en: month
gl: mes

en: year
gl: ano

en: hour
gl: hora

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: Workflow Name
gl: Nome do Fluxo de Traballo

en: New
gl: Novo

en: Translations
gl: Traduccións

en: Multilingual
gl: Multilingüe

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Webform
gl: Formulario web

en: Translation
gl: Traducción

en: Blocks
gl: Bloques

en: Menus
gl: Menús

en: Publish
gl: Publicar

en: Unpublish
gl: Non publicar

en: Usage
gl: Uso

en: Miscellaneous
gl: Miscelánea

en: Context
gl: Contexto

en: Account
gl: Conta

en: Translate
gl: Traducir

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Config
gl: Configuración

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.

en: All text groups
gl: Todos os grupos de texto

en: Built-in interface
gl: Interface integrado

en: profiles
gl: perfiles

en: Delete selected content
gl: Elimine o contido seleccionado

en: recommended
gl: recomendado
