Lingotek Translation (7.x-7.31) - en to gu translation catalogue (40 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Next
gu: આગળ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Error
gu: ભુલ

en: All
gu: બધા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Add content
gu: માહિતી ઉમેરો

en: Never
gu: કદી નહી

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Location
gu: સ્થાન

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Key
gu: ચાવી

en: ago
gu: પહેલા

en: @time ago
gu: @time પહેલા

en: Translation
gu: ભાષાંતર

en: Publish
gu: પ્રકાશિત કરો

en: Account
gu: ખાતુ

en: Data
gu: માહિતી

en: Translate
gu: ભાષાંતર
